lv  

Par mums

 
 

Ļaujies svētkiem viesu namā “Inčukalna Strops”

Mēs Jums piedāvājam lielisku iespēju aizmirst ierastās ikdienas rūpes un ļauties svētkiem mūsu viesu namā, kas atrodas Inčukalnā, 5 min gājienā no vilciena stacijas un tikai 35 km no Rīgas un 15km no Siguldas. Viesu nama komplekss sastāv no divām ēkām,kur Jūs varat organizēt svētkus ģimenes lokā,kāzas,jubilejas,bērnu pasākumus, uzņēmumu pasākumus- seminārus un sporta spēles vai arī vienkārši pavadīt skaistu nedēļas nogali draugu lokā, tad „Inčukalna Strops” ir vieta pareizai izvēlei.


Viesu mājā “Inčukalna Strops” mēs Jums piedāvājam jaukas,mājīgas telpas līdz 50 personām ar lauku pirtiņu līdz pat 10 personām un komfortabliem nummuriņiem naksņošanai 16 personām + papildvietas, kopā nakšņošana 55 personām. Ja neesat tik kuplā pulkā, tad varam Jums atpūtai piedāvāt tikai pirts telpas (līdz 10 personām).Viesu nama kompleksā varam izguldīt līdz pat 90 personām (apskatīt attēlus).


Piedāvājam arī klāt svētku galdus un galdu, telpu dekorēšanu (apskatīt attēlus).


Viesu nama pirmajā stāvā atrodas ar malku kurināma pirts, svinību zāle , labiekārtota virtuve silto un auksto ēdienu pagatavošanai.· Otrajā stāvā atrodas 3 divvietīgi numuriņi,2 trīsvietīgi numuriņi un 1 četrvietīgs numuriņš, divas dušas telpas ar tualeti.Trešajā stāvā varam uzklāt līdz 30 papildvietām. Piedāvājam nopērties slapjajā pirtī un relaksēties karstā āra kublā.Papildus piedāvājam:· pirtnieka pakalpojumus,pirts slotiņas.


Pirts – tā ir mājas sirds! Nav omulīgākas un mierīgākas vietas par šo! Mazliet malkas krāsns smarža kopā ar izmērcētu bērzu slotu aromātu jau vien ir ko vērta! Pēc pirts var veldzēties dušā, un relaksēties kubulā, ziemā – karstā, vasarā – aukstā, bet var arī otrādāk …. kā vēlaties! Par piedzīvoto apspriesties varēsiet priekštelpā, kur pa logu paveras lielisks skats gan uz dabas ainavu, gan uz tiem, kas vēl pirts prieku procesā …