lv  

Par mums

 
 

Ļaujies svētkiem viesu namā “Inčukalna Strops”

Mēs Jums piedāvājam lielisku iespēju aizmirst ierastās ikdienas rūpes un ļauties svētkiem mūsu viesu namā, kas atrodas Inčukalnā, 2 min gājienā no vilciena stacijas un tikai 35 km no Rīgas un 15km no Siguldas. Viesu nama komplekss sastāv no divām ēkām, kur Jūs varat organizēt svētkus ģimenes lokā,kāzas,jubilejas,bērnu pasākumus, uzņēmumu pasākumus- seminārus un sporta spēles vai arī vienkārši pavadīt skaistu nedēļas nogali draugu lokā, tad „Inčukalna Strops” ir vieta pareizai izvēlei.


Viesu mājā “Inčukalna Strops” piedāvājam jaukas, mājīgas telpas līdz 50 personām ar lauku pirtiņu līdz pat 10 personām un komfortabliem nummuriņiem naksņošanai 20 personām + papildvietas, kopā nakšņošana 40 personām.Viesu nama kompleksā varam izguldīt līdz pat 60 personām (apskatīt attēlus).


Piedāvājam arī klāt svētku galdus un galdu, telpu dekorēšanu (apskatīt attēlus).


Viesu nama pirmajā stāvā atrodas ar malku kurināma pirts, svinību zāle , labiekārtota virtuve silto un auksto ēdienu pagatavošanai.· Otrajā stāvā atrodas 3 divvietīgi numuriņi ,2 trīsvietīgi numuriņi un 1 četrvietīgs numuriņš, divas dušas telpas ar tualeti.Trešajā stāvā varam uzklāt līdz 15 papildvietām. Piedāvājam nopērties slapjajā pirtī un relaksēties karstā āra kublā.Papildus piedāvājam:· pirtnieka pakalpojumus,pirts slotiņas.

Viesu māja" INCIS'' piedāvā banketu zāli līdz 20 personām, labiekārtotu virtuvi, atpūtas vietu ar TV.Savukārt otrajā stāvā atrodas 3 divvietīgi numuriņi un 2 istabas ar papildvietām.Kopā nakšņošanu varam piedāvāt 20 personām.

Pirts – tā ir mājas sirds! Nav omulīgākas un mierīgākas vietas par šo! Mazliet malkas krāsns smarža kopā ar izmērcētu bērzu slotu aromātu jau vien ir ko vērta! Pēc pirts var veldzēties dušā, un relaksēties kubulā, ziemā – karstā, vasarā – aukstā, bet var arī otrādāk …. kā vēlaties!